Back to all jobs

Wordpress Developer

Η My Company Projects (MyCompany.com.gr), δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο της ανάπτυξης διαδικτυακού λογισμικού, στα πλαίσια ανάπτυξης τoυ τμήματος μηχανικών πληροφορικής, ζητά να προσλάβει

Wordpress Web Developer

Έδρα Εταιρίας & Έδρα Υποψηφίου: Θεσσαλονίκη-κέντρο

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Ρόλος/ Αρμοδιότητες:

Ο/η κάτοχος της θέσης θα γίνει μέλος μίας δυναμικής ομάδας που έχει στόχο την ανάπτυξη διαδικτυακών υπηρεσιών τεχνολογίας, όπως ιστοσελίδες, Web εφαρμογές κυρίως σε Wordpress.

Απαιτούμενα προσόντα:

Εμπειρία σε ανάπτυξη ιστοσελίδων και εφαρμογών με Wordpress

Καλές γνώσεις σε τεχνολογίες My-SQL / Apache / PHP

Καλές γνώσεις HTML5 / CSS3 / JavaScript / JQuery

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών

Online Portfolio με τουλάχιστον 5 web projects

Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά/γραπτά)

Επιθυμητά προσόντα:

Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς

Ικανότητα στην οργάνωση και το σχεδιασμό

Να είναι σε θέση να επικοινωνεί αποτελεσματικά με τους συναδέλφους του.

Έμφαση στη λεπτομέρεια, ικανότητα να οργανώνει το χρόνο και τις ευθύνες του και συνέπια στους χρόνους παράδοσης.

Παροχές:

Ανταγωνιστικό σύνολο αμοιβών και ανταμοιβών

Σύγχρονο, ευχάριστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας

linkedin Apply Now
  • Published At
    18th, December 2022
  • Location
    Central Macedonia, Greece
  • Type
    Full Time
  • Source
MyCompany Projects

See all jobs by MyCompany Projects