Back to all jobs

Junior Webdeveloper (WordPress)

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz tworzyć wysoko skalowalne rozwiązania webowe? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy Junior WebDevelopera. Jeśli nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

  • PROFIL PRACOWNIKAWykształcenie wyższe
  • Dobra, komercyjna znajomość CMS WordPress (min. 1 rok doświadczenia w zarządzianiu CMS)
  • Znajomość:
  • podstaw HTML i CSS
  • wytycznych Google dla webmasterów
  • tematów i zagadnień on-site SEO
  • Dobra organizacja czasu pracy, staranność i dokładność
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość:
  • pryncypiów UI/UX
  • zasad bezpieczeństwa serwisów www opartych o WordPress
  • technicznych aspektów SEO
  • narzędzi: Yoast SEO, Sitebulb, HotJar, Senuto, Surfer, Ahrefs, Google Optimize

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie treściami na stronach www
  • Optymalizowanie istniejących treści pod wyszukiwarki zgodnie z obraną strategią SEO
  • Tworzenie nowych podstron w oparciu o istniejące szablony i widgety
  • Współpraca z zespołem backend developerów oraz zespołem marketingu

DLA CIEBIE

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

linkedin Apply Now
  • Published At
    14th, January 2023
  • Location
    Cracow, Poland
  • Type
    Full Time
  • Source
Comarch

Comarch

See all jobs by Comarch